Dobrovolníci pro vedení letního campu pro děti z obcí zasažených tornádem

Dotazník pro dobrovolníky – Dětský „camp“ zřízený pro obce postižené tornádem 2021

Odkaz: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScMcP5ahQz…/viewform

Milí dobrovolníci, prosíme vás o vyplnění tohoto dotazníku, abychom vás mohli správně zařadit do dobrovolnických skupin a mohli tak využít vašich zkušeností co nejefektivněji.
Vyplněním tohoto dotazníku dáváte souhlas pro zpracováním vašich osobních údajů.

Kontaktní e-mail: info@zsprusanky.cz

Telefon: 518 374 151

2 komentáře u „Dobrovolníci pro vedení letního campu pro děti z obcí zasažených tornádem

1. Veronika Reagovat

Dobrý den, pomáhám organizovat zajištění dobrovolníků pro camp pro děti v Prušánkách. Zatím není bohužel vykryto celé léto a není dobrovolníků dostatek. Bylo by možné informovat studenty pedagogické fakulty? Ubytování je možné zajistit, popř. Dát potvrzení pro uznání praxe. Děkujeme mnohokrát za další sdílení a spolupráci.
    S podzravem a přáním klidných dnů
    Vaše bývalá absolventka
    Veronika Bulova

• Michaela Macková Autor článkuReagovat

Dobrý den paní Bulová,

děkuji, že jste napsala.
      Ano, zprávu ohledně dobrovolníků na camp pro děti zašlu našim studentům.

Pěkné letní dny
      Michaela Macková