Hospice Strom života hledá pomoc

I v těchto kritických chvílích jsme s našimi pacienty – jsme v terénu mezi nevyléčitelně a dlouhodobě nemocnými lidmi. Lékaři, sestry a bratři jezdí do rodin pacientů/klientů a poskytují zdravotní hospicové a sociální odlehčovací služby všem, kteří to právě teď potřebují! Jsme v plné polní, i když se momentálně potýkáme s velmi omezeným množstvím dezinfekce, roušek a respirátorů.

Tím, že vykonáváme naši činnost i za tak složité situace jako je nyní, setrvávají naši pacienti s velkými nároky na zdravotní péči ve svých domovech. Nezabírají tak lůžka v nemocnicích, která budou potřebná pro lidi se závažnými problémy vyplývající z nakažení virem COVID-19. Tedy naší činností ulevujeme tak již teď přetíženým nemocnicím.

Potřebujeme ochranné pomůcky pro naše zdravotníky také proto, abychom mohli chránit naše pacienty.

Prosíme touto cestou všechny laskavé lidi, dobrovolníky a lidi s touhou pomoci v této složité situaci – ozvěte se, kdo máte ROUŠKY, nebo lépe RESPIRÁTORY navíc a PROSÍM DARUJTE NÁM JE.
Pokud máte více DEZINFEKCE, než potřebujete, věnujte nám ji.

Kontaktujte prosím Petra Janíka 737 525 997, email: janik@zivotastrom.cz

Kdo nemá možnost pomoci hmotně, prosím podpořte nás finančně. V souvislosti s pandemií koronaviru máme zvýšené náklady na ochranné pomůcky pro naše „anděly“ na cestách i rodinné příslušníky pacientů. Roušky a dezinfekce musíme používat ve větší míře než obvykle, abychom na oslabené pacienty nepřenesli COVID-19. Bohužel jsou dané ochranné prostředky v dnešní době násobně dražší než obvykle.

Finanční dar můžete zaslat na bankovní účet s číslem:
3925391369/0800 variabilní symbol 111

POMOZTE NÁM BUĎ FINANČNĚ ČI HMOTNĚ! Budeme moc vděčni za jakoukoliv pomoc!

Multidisciplinární tým Mobilního hospice Strom života